Наша місія

Наша місія

Кафедра радіотехнічних та вбудованих систем (до вересня 2020 року – кафедра біомедичних радіоелектронних апаратів та систем) – молодий і невеликий, однак згуртований і амбіційний колектив однодумців, кожен з яких є патріотом України та професіоналом у власній спеціалізації. Наша основна місія – підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі вбудованих систем телекомунікацій та радіотехніки, які здатні працювати в державних установах та на підприємствах різної форми власності як в Україні так і за кордоном.

Відкритий світ

Ми прищеплюємо нашим студентам любов до Батьківщини, однак, також і вчимо толерантності до інших націй. Ми розуміємо, що в сучасному інформатизованому та мультикультурному світі кожен фахівець повинен знати іноземні мови. Якісні знання англійської мови дозволили нам тримати руку на пульсі сучасної електроніки та інформаційних технологій, слідкувати за найсвіжішими науковими досягненнями наших закордонних колег та проводити з ними спільні наукові дослідження. Більше половини з нас стажувались у вищих навчальних закладах Великобританії, Німеччини та Естонії, і все найкраще, що ми бачили за кордоном, ми впроваджуємо в освітній процес на нашій кафедрі.

Дослідження – запорука розвитку

Для того, щоб зі студента вирости у фахівця, який потрібен найкращим вітчизняним та закордонним роботодавцям, необхідно вміти створювати новий продукт. Участь студентів у наукових дослідженнях разом з нашими співробітниками дозволяють їм отримати неоціненний досвід. Сфера наших наукових досліджень дуже широка – бездротова передача енергії, перетворювачі напруги для відновлювальної енергетики, сучасні біомедичні радіоелектронні прилади, безпровідні системи зв’язку, інтелектуальні системи управління. Це значить, що кожен з наших студентів знайде для себе той напрям, до якого більше лежить душа.

Самовдосконалення – шлях до успіху

Ми постійно вдосконалюємось, і вчимо цьому наших студентів. Лише постійно розвиваючись можна досягти успіху. Ми знаємо, що робота над собою, використання технік тайм-менеджменту здатні суттєво підвищити продуктивність навчання. Кожен з наших студентів знатиме, як краще спланувати власний час та які інструменти допоможуть йому в цьому.