У квітні 2024 року між НУ “Чернігівська політехніка” та університетом Екстремадури (м. Бадахоз, Іспанія) підписано угоду про співпрацю за освітніми, науковими та культурними напрямами. Саме цей університет є координатором проєкту SMARTGYsum, в якому бере участь кафедра радіотехнічних та вбудованих систем НУ “Чернігівська політехніка”. За результатами співпраці в раках проєкту, з метою їх поглиблення, було підписано цю угоду.
![Договір про співроібтництво з університетом Екстремадури підписано](https://rtes.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2024/05/UEX_collaboration-871x506.png)