Нижче Ви можете знайти посилання на канали викладачів кафедри РТВС в YouTube та плейлисти відео, які записувалися та записуються під час дистанційного та змішаного навчання. (більше…)
Рік: 2020
День працівників радіо, телебачення та зв'язку
16 листопада в Україні відзначається день працівників радіо, телебачення та зв’язку, і колектив кафедри РТВС Національного університету “Чернігівська політехніка” вітає всіх причетних до цього свята, та бажає високого значення сигнал-шум, низького пінгу, та 73 🙂 Зі святом Вас – радіолюбителі, розробники апаратури, зв’язківці, оператори.
Акредитація ОП "Телекомунікації та радіотехніка" (магістр) - вільна зустріч
З 26 по 28 жовтня 2020 року в Національному університеті “Чернігівська політехніка” проводиться акредитація освітньої програми магістерського рівня “Телекомунікації та радіотехніка”. Вільна зустріч зі всіма бажаючими проводиться 26 жовтня з 16:00 до 16:40, в дистанційному форматі (Zoom) за посиланням https://us04web.zoom.us/j/75417789439?pwd=ZnoxQlA5TFBuTDRJcEtNQWp3L21iUT09 . Пароль 2222. Запрошуються всі…
Захист переддипломної практики гр. МРАп-191
13 жовтня 2020 року на кафедрі РТВС відбався захист переддипломної практики здобувачів ОП “Телекомунікації та радіотехніка”, яка проходила в різних організаціях та підпримствах м. Чернігова та Києва. До захисту парктики було допущено 12 здобувачів, які надали щоденники практики (підписані керівниками практики від підприємства чи організації,…
Оновлення обладнання
А у нас нове обладнання для наших здобувачів! В рамках програми модернізації лабораторій отримали SDR-радіо HackRF One, яке стане складовою матеріального забезпечення нової вибіркової освітньої компоненти з робочою назвою “Сучасні технології радіозв’язку” (частину вже отриманого обладнання ми вже показували раніше). Наша програма постійно розвивається, і…
Перемога на хакатоні Nasa Space Apps Challenge Chernigiv 2020
Команда наших здобувачів перемогла в NASA Space Apps Challenge Chernihiv. 2020! Проєкт https://2020.spaceappschallenge.org/…/sleepy…/project переміг за рішенням журі, зайняв перше місце, і зможе прийняти участь в наступному етапі всесвітнього Хакатону. На фото – презентація переможців, опис проєкту – за посиланням вище. Вітаємо Владислава Байду, Дмитра Шокодька,…
NanoVNA v2 - оновленння обладнання лабораторій
Оновлюємо обладнання наших лабораторій, цього разу до нас надійшов компактний прилад – Vector Network Analyzer – NanoVNA v2. Даний прилад корисний для налаштування антен, вимірювання параметрів кабелів, вимірювання S-параметрів проходження сигналів через радіотехнічні пристрої, що досліджуються, а також вимірювання рівня поглинання та відбивання радіохвиль. Особливістю…
Лекція випускника ОП "Телекомунікації та радіотехніка"
Дуже приємно, що випускники нашої магістерської програми не забувають про нас, і діляться своїми успіхами зі здобувачами молодших курсів. Наш випускник Дмитро Маладика (гр. МРАп-181), який зараз працює в Києві, провів зустріч зі студентами, де розповів про те, як знайти роботу в класній компанії, що…
Цифровий мікроскоп - оновлення обладнання
Якщо студентам наших освітніх програм “Телекомунікації та радіотехніка” щось потрібно запаяти або випаяти з радіокомпонентів – на допомогу приходить обладнання наукової лабораторії CPEL, яка є складовою нашої кафедри. Нещодавно там з’явилося нове обладнання – мікроскоп з можливістю перегляду інформації на вбудованому або ж зовнішньому дисплеї.…
Результати вступу до бакалавріату
Отже, відомі рекомендації на бюджет щодо вступу на бакалаврські програми. Якими же стали результати для нашої освітньої програми 172 “Телекомунікації та радіотехніка”? Цьогоріч до нас рекомендовано на бюджетну форму навчання 7 абітурієнтів. Здається, небагато. Але, якщо брати порівняння з іншими вишами по Україні, то варто…